SİZİNLEYİZ
UZMAN PROFESYONEL SERVİS Haşere Kontrol, Su Deposu Temizlik, Dezenfekte ve İzolasyonu, Baca Havalandırma, Mutfak Davlumbaz, Yağlı Kanal Sistemlerinin Temizliği ve Kontrolü konusunda hizmet veren, sektörün lider kuruluşlarından biri olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.
BAŞARILIYIZ
Başarımızın sırrı müşterilerimizin memnuniyetinde gizlidir.ÇÜNKÜ BİZ;
ARAŞTIRIYORUZ
Sektörümüzle ilgili araştırmalar yapıyor, dünyadaki gelişmeleri yakından takip ediyoruz.
YENİLENİYORUZ
Düşünce, yapı ve ekipman olarak sürekli yenileniyoruz.
PROGRAMLIYORUZ
Konusunda eğitimli, başarılı, deneyimli, uzmanlarımız tarafından çözüm odaklı planlamalar yapılmakta, programlar oluşturulmaktadır.
UYGULUYORUZ
Size özel hazırlanan çözüm programı servis ekiplerimiz tarafından titizlikle uygulanmaktadır. Bugüne kadar aldığı hizmetlerden sorun yaşamış olan müşterilerimiz bizimle çalışma kararı aldıktan sonra kısa zamanda sorunlarından tamamıyla kurtularak enerjilerini kendileri için daha verimli alanlarda değerlendirmektedirler.
SORUN VARSA MUTLAKA ÇÖZÜM DE VARDIR. Bu perspektifle hareket ediyoruz. Çözüm için çalışıyoruz. Yaptığımız işin ciddiyetinde ve bilincindeyiz.
HAKLISINIZ
KALİTELİ HİZMET ALMAK EN DOĞAL HAKTIR. Herkes bu hakka sahiptir ve mutlaka yararlanabilmelidir.
GURURLUYUZ
Çözüm talebiyle bizi arayan herkese güler yüzlü, eğitimli-sertifikalı ekiplerimizle sağlıklı ve kaliteli hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız.


Misyonumuz

Meslek ve iş etiği kurallarının dışına çıkmayan, özgür, başarılı, inovasyon eşliğinde faaliyet alanlarında son teknolojileri en üst seviyede, en iyi şekilde takip eden ve kullanan, gelecek teknolojileri kendine hedefleyen, çalışma kurallarını, standartlarını, meslek ahlakını her zaman çağa uygun kullanan, yaptığı işlerde müşteri memnuniyetini şirketin günübirlik menfaatlerinin önünde tutan; hizmet maliyetlerini müşteri lehine kullanan, müşteriye çok özel olduğunu hissettiren, müşterinin tercih özgürlüğüne saygılı, değişim ve gelişmeleri birebir takip eden, konusunda referans bir firma olma özelliğini, standartlarını yükselterek sürdürmektir.

Vizyonumuz

Müşterilerine ve kendine açık, yetenekli, çalışanlarıyla teknolojiyi ustaca kullanan, etkili kaliteli sunum ve uygulamalarıyla, deneyimli kadrolarıyla saygın, hizmetlerini en iyi şartlarda ve üstün bir seviyede veren, son teknolojilerde ilk olma bilincini taşıyan, yılların tecrübesini, deneyimini müşterileriyle paylaşan, işini önemseyen, müşteri sırlarını asla paylaşmayan, bu sırları kendi sırlarından daha özenle saklayan, çalışanlarının ve müşterilerinin, eğitimini titizlikle uygulayan, verdiği hizmetiyle din, dil, ırk, renk, yaş, sınıf, cinsiyet, ücret, ideoloji ve zaman farkı gözetmeyen, profesyonel gücü amatör bir ruh ile birleştiren bir model, bir marka olma onurunu taşımaktır.